اطلاعات شرکت
  • ایران، تهران، خیابان امیر کبیر ، کوچه ناظم الاطباء جنوبی ، پاساژ رضا ، طبق دوم ، پلاک 48
  • 021-33988511
  • شنبه - پنجشنبه: 9:00 - 17:00
شیلنگ فلکسیبل

شیلنگ فلکسیبل

شیلنگ فلکسیبل

در عصر حاضر شیلنگ در دسته بندی های متنوعی تولید و عرضه می شود ، هر کدام از این دسته ها دارای مزایای منحصر به فرد خود می باشند و دارای کاربردهای مختلفی هستند .

شیلنگ های انعطاف پذیرمی بایست بر اساس نوع فعالیت و نیاز شما با دقت کافی انتخاب شوند .

مواد تشکیل دهنده شیلنگ می تواند در تعیین قیمت ، محدوده دمای کاری ، فشار قابل انفجار، تراکم پذیری و مقاومت در برابر سایش تاثیر گذار باشد .

اولین مرحله در انتخاب شیلنگ های انعطاف پذیر، انتخاب نوع مواد تشکیل دهنده شیلنگ صحیح  می باشد .

انواع مختلفی از شیلنگ های فلزی و شیلنگ های ” نیمه سخت ” در بازار موجود هستند .

ساختار شیلنگ های فلزی را آلومینیوم و فولاد ضد زنگ تشکیل می دهد که موجب می شود در زمینه فعالیت هایی با درجه حرارت بالا و خوردگی زیاد کاربرد داشته باشد .

ساختار یکپارچه مناسب برای دستیابی به این هدف مهم و کلیدی است ، به همین دلیل است که شیلنگ های سنگین در صنعت تمام نقاط جهان یک انتخاب منطقی و عملی محسوب می شوند  .

 

شیلنگ های انعطاف پذیر:

مزایای شلنگ انعطاف پذیر بیش از لوله و اتصالات سفت و سخت این است که شلنگ انعطاف پذیر برای مسیر ساده است و مقاومت در برابر ارتعاش و گسترش و یا انقباض حرارتی ان بیشتر است .

 

شیلنگ انعطاف پذیر شامل موارد زیر است :

لوله ی داخلی

تقویت

پوشش محافظ خارجی

لوله داخلی از لاستیک مصنوعی یا مواد ترموپلاستیک ساخته شده است . مقدار تقویت توسط فشار شیلنگ تعیین می شود . همانطور که نیاز به تقویت از یک نوار فیبر تک فیبر/ سیم به چند نوار فیبر و سیم افزایش می یابد ، شیلنگ انعطاف پذیری خود را از دست می دهد . پوشش محافظ بیرونی به علت سالم ماندن شیلنگ از  روغن و آب و هوا است. در ابتدا پوشش محافظ بیرونی از مواد لاستیکی مصنوعی یا گرمانرم ساخته شده است . انجمن مهندسان خودرو ( SAE ) استانداردهای مشخصات شیلنگ هیدرولیک را تعیین کرده است . اکثر تولید کننده های شیلنگ هیدرولیک با رعایت استانداردهای SAEJ513 و یا بالا تر از آن اقدام به تولید محصولات خود می کنند .