اس ام سی smc

SMC بزرگترین تولیدکننده محصولات صنعتی پنوماتیک است.

SMC دارای طیف گسترده ای از محصولات است، طراحی شده برای پاسخگویی به برنامه های کاربردی در هر بخش از بازار. محصولات نیمه هادی به خودرو، پزشکی به پتروشیمی، محصولات SMC طراحی شده اند تا به نیازهای منحصر به فرد شما متصل شوند.

محصول و عرضه

SMC در حال حاضر بیش از ۱۱،۳۰۰ محصول اساسی با بیش از ۵۶۰،۰۰۰ تغییر را ارائه می دهد. سرمایه گذاری مداوم در بهبود بخش  تولید و زنجیره تأمین انجام میشود تا  اطمینان حاصل کنید که این محصولات زمانی که به آنها نیاز دارید، در دسترس شما هستند.

SMC در حال حاضر! بخش مهمی از این سیستم زنجیره تامین است. این برنامه مجموعه  محصولات  و گزینه هایی را که معمولا در بازار محلی مورد استفاده قرار می گیرند، شناسایی می کند. این محصولات پس از تولید  به سرعت در دسترس قرار میگیرد. افزایش قابلیت های تولید محلی اطمینان حاصل می کند که محصولات و گزینه های اضافی و افزایش ناگهانی تقاضا به سرعت تولید و حمل می شوند. به طور کلی این SMC توانایی ارائه  جامع ترین محصول موجود در آمریکای شمالی را فراهم می آورد.

SMC به عنوان رهبر فن آوری جهانی در صنعت پنوماتیک شناخته شده است. کارکنان SMC دارای بیش از ۱۰۰۰ مهندس در مراکز فنی ژاپن، ایالات متحده آمریکا و اروپا هستند که خدمات محلی را به مشتریان در سراسر گروه فروش محلی ارائه می دهند. مهندسین محلی برای پاسخ به مشکلات فنی دقیق، طراحی  ویژه برای مشتریان و حتی توسعه محصولات و تکنولوژی های جدید در دسترس هستند. SMC معتقد است حضور محلی آنها برای فرآیند توسعه محصول متمرکز بر مشتری بسیار مهم است

 

جزئیات تماس